Akademickie Biuro Karier WSP serdecznie zaprasza na cykl spotkań pt. „Spotkanie z praktyką”

Tym razem na naszej Uczelni będziemy mieć przyjemność gościć praktyka z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu klientów przed sądami gospodarczymi, cywilnymi oraz karnymi, a także organami administracji publicznej – Adwokat Michał Sikora, wspólnik kancelarii prawnej Putz/Skrobich. Prowadzi on stałą obsługę̨ prawną spółek prawa handlowego z chińskim kapitałem oraz indywidualnych działalności gospodarczych obywateli Chin z rożnych branż̇, w tym handlowej oraz obrotu nieruchomościami.

Tematem spotkania będzie „Prawo spółek w Polsce, Chinach i Hong Kongu – podobieństwa i różnice z perspektywy pracy adwokata elitarnych klientów indywidualnych oraz dużych polskich firm wchodzących na rynki azjatyckie”.

Kiedy i gdzie?

14.11.2017 r., godz. 10:00, sala 101 w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu.

Studentów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o zapisanie się pod wskazanym linkiem: