XV Powiatowe Targi Edukacyjne w Jaworze

W dniu 24.03.2017 roku w Jaworze na Dolnym Śląsku niedaleko Legnicy już po raz kolejny odbyły się XV Powiatowe Targi Edukacyjne. To wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Starosta Jaworski, który uroczyście,  o godzinie 9.00, otworzył targi, witając przybyłych gości – zarówno wystawców jak i odwiedzających aulę Powiatowego Centrum Kształcenia. Otwarciu towarzyszył także mini recital jednej z absolwentek jaworskich szkół.

Wielu licealistów i gimnazjalistów przyszło aby przyjrzeć się ofercie edukacyjnej z całego regionu.

Młodzi ludzie zainteresowani naszą uczelnią, najczęściej pytali o nowe specjalności. Dużą popularnością cieszyła się Kryminologia i kryminalistyka, następnie Detektywistyka oraz Zarządzanie kryzysowe na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Na naszym – wyróżniającym się granatowymi  barwami uczelni – stoisku młodzież mogła znaleźć nasze foldery oraz gadżety reklamowe – długopisy, notesy oraz profesjonalną informację dotyczącą wszelkich aspektów związanych z naszą uczelnią.

Nasza uczelnia była jednym z wielu wystawców, którzy brali udział w tym wydarzeniu. W tegorocznej edycji targów, udział wzięły m.in.:  uczelnie wyższe z całego Dolnego Śląska , szkoły policealne, liceum ogólnokształcące, Powiatowa Komenda Policji, Urząd Pracy w Jaworze.

Pod względem promocyjnym XV Targi Edukacyjne możemy uznać za udane. Zapraszamy w przyszłym roku.