inauguracja

Inauguracja roku akademickiego

Drodzy Studenci!

Wczoraj na naszej Uczelni odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2020/2021. Niezmiernie cieszymy się, że część z Was mogła uczestniczyć w niej osobiście. Równocześnie jest nam przykro, że ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 i wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego uczestnictwo w wydarzeniu wszystkich z Was nie było możliwe. Zadbaliśmy jednak o to, żebyście mogli zobaczyć jak wyglądała uroczystość i przygotowaliśmy paczkę zdjęć. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja niebawem się zmieni i będziemy mogli spotkać się w pełnym gronie.

Podczas wczorajszej uroczystości, zgodnie z tradycją wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy i wysłuchaliśmy przemówień inauguracyjnych Władz Uczelni, które z wielką radością powitały wszystkich studentów w murach Wyższej Szkoły Prawa. Najważniejszą częścią wydarzenia było przyjęcie nowych studentów do społeczności akademickiej, czyli uroczystej Immatrykulacji. Po wystąpieniu Przewodniczącej Samorządu Studenckiego, Bianki Różnowicz, wspólnie odśpiewaliśmy Pieśń Gaudeamus Igitur. Uroczystość zakończyliśmy wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

Jeszcze raz serdecznie witamy wszystkich w murach naszej Uczelni, życzymy Wam samych sukcesów, rozwoju pasji i zainteresowań, a także zawiązywania nowych przyjaźni!