klinika prawa wsp

Drodzy Studenci IV i V roku prawa!

Serdecznie zapraszamy Was do uczestniczenia w Klinice Prawa, dzięki której będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.

Uczestnicząc w spotkaniach organizowanych przez Klinikę Prawa WSP, będziecie mieli szansę wzięcia udziału w nowoczesnych warsztatach, dzięki którym poszerzycie swoje horyzonty, a także zdobędziecie dodatkową wiedzę z zakrsu prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego

Zatem jeśli chcecie pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej doskonale odnajdziecie się podczas wspólnych spotkań! 

Zajęcia w Klinice Prawa odbywają się w małych, 10 osobowych grupach, dzięki czemu każdy z uczestników może liczyć tutaj na indywidualne podejście ze strony prowadzących oraz rozwój własnych pasji i zainteresowań.

Wiedza praktyczna

Klinika Prawa to inicjatywa, która kładzie wysoki nacisk na zdobywanie wiedzy praktycznej, którą będziecie mogli wykorzystać w przyszłym życiu zawodowym. Dzięki zajęciom w Klinice Prawa nasi studenci podejmują świadome, w pełni przemyślane decyzje dotyczące wyboru ścieżki zawodowej.

Ścieżka kariery

Udział w zajęciach Kliniki Prawa doskonale przygotuje do m. in.: pracy w korporacjach prawniczych o międzynarodowej strukturze, w urzędach zajmujących się prawem patentowym czy podatkowym. Każdy z tych zawodów jest pełen wyzwań, interesujący i wymagający ciągłego pogłębiania swojej wiedzy stąd oferta Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu.

Jak mogę się zapisać?

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o kontakt mailowy, do 16.10.2020, z prowadzącym dr Tomaszem Chłopeckim: tomasz.chlopecki@prawowroclaw.edu.pl