Akademickie Biuro Karier Wrocław

Akademickie Biuro Karier – dyżury weekendowe

Zachęcamy do poszukiwania pracy, staży i praktyk z ABK podczas weekendów! Sprawdźcie te terminy i umówcie się na spotkanie! Czytaj dalej

russia

Znajdź pracownika, stażystę i praktykanta z JobTeaserem

Akademickie Biuro Karier WSP zaprasza firmy i instytucje do poszukiwania nowej kadry wśród studentów oraz absolwentów – przez dedykowaną aplikację. Czytaj dalej

akademia procesowa warsztaty

Weź udział w Akademii Procesowej

Chcesz pogłębić wiedzę dotyczącą pracy z klientem, sądem i różnymi specjalistami? Nowa seria warsztatów i wykładów prowadzonych przez doświadczonych prawników procesowych z kancelarii Wardyński i Wspólnicy to coś dla Ciebie.

Czytaj dalej

girl

Płatny staż w Axiom

Axiom to uznany lider w branży prawniczej, dostarczający zaawansowanych technologicznie prawnych rozwiązań dla dużych organizacji. Studenci Wyższej Szkoły Prawa mogą odbyć w firmie płatny staż.

Czytaj dalej

idealny student prawa wrocław

NOWY FILM Wyższej Szkoły Prawa! Idealny student Prawa oraz Kryminologii & Kryminalistyki to…

Idealny student Prawa? Istnieje! Podobnie jak perfekcyjny adept specjalności Kryminologia & Kryminalistyka. W najnowszym filmie WSP Wykładowcy uczelni zdradzają, kto może, a nawet powinien, zgłębiać tajniki jednego z dwóch zawodów w Wyższej Szkole Prawa. Obejrzyjcie koniecznie!

Czytaj dalej

praktyki dla prawników wrocław

Praktyki w Rödl & Partner

Rödl & Partner to jedna z największych firm doradczych w Niemczech. Jej wrocławskie biuro jest jednym ze 108 placówek zlokalizowanych w 50 krajach. Studenci WSP mogą w nim odbyć swoją praktykę zawodową.

Po więcej informacji zapraszamy do ogłoszenia.

WSP Praktyki zawodowe inspekcja transportu drogowego

Praktyki w Inspektoracie Transportu Drogowego we Wrocławiu – nowa umowa

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu to nowy oficjalny partner Wyższej Szkoły Prawa, umożliwiający studentom odbycie cennych i ciekawych praktyk zawodowych. Czytaj dalej

Praktyki u notariusza Wrocław

Praktyki w kancelarii notarialnej – oficjalne podpisanie umowy

Wyższa Szkoła Prawa dziś oficjalnie rozpoczęła współpracę z jedną z wrocławskich kancelarii notarialnych. Akademickie Biuro Karier WSP zaprasza do zapisów studentów chcących poznać praktyczne aspekty pracy notariusza.

Czytaj dalej

spotkanie z praktyka

2. warsztaty z cyklu “Spotkanie z praktyką” – “Stań przed sądem – przekonaj się sam”

Akademickie Biuro Karier wraz z Samorządem Studenckim zapraszają na drugie spotkanie z cyklu “Spotkanie z praktyką”. Najbliższe warsztaty odbędą się pod hasłem “Stań przed sądem – przekonaj się sam”. Zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli fundacji Court Watch Polska.
Na szkoleniu dowiecie się, jak działa Fundacja, jakie są
procedury i metodologia monitoringu, jak działają sądy,
jak się zachować biorąc udział w rozprawach jako publiczność.
Od tego momentu uczestnicy mogą zarejestrować się
na stronie internetowej i rozpocząć praktyki, prowadząc
obserwacje w sądach wg standardów Fundacji.

Warsztaty odbędą się 28 listopada, w godzinach 15-16.30 w sali 101 Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej. Na warsztaty obowiązują zapisy, może w nich wziąć udział 30 osób.

Link do zapisów: https://courtwatch.pl/wolontariat/zapisy/

praktyki

Oferta praktyk w dziale obsługi prawnej wierzytelności

Oferta płatnych praktyk w Dziale Obsługi Prawnej Wierzytelności skierowana do studentów ostatnich lat studiów. Wszystkie szczegóły oferty znajdują się poniżej. Aplikacje można wysyłać za pośrednictwem strony internetowej: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=5496&db=pl