IMG

Bal Prawnika 2018

W sobotę 21.04.2018 r. odbył się już po raz czwarty w historii naszej Uczelni Bal Prawnika. Jak każdego roku na balu wspólnie bawili się Studenci wraz z osobami towarzyszącymi, Kadra akademicka oraz Administracja Uczelni.  Bal prowadzili nasi wspaniali Studenci Bianka Różnowicz  i Kacper Nadolski. Szczególną atrakcją wieczoru była Gala Rozdania Oscarów, a ceremonii tej towarzyszyły ogromne emocje! Na swoich faworytów Studenci mogli oddawać głosy w 5 kategoriach: złoty wykładowca, szwajcarski zegarek, francja elegancja, przyjaciel  studenta, złote usta.

Statuetki Oskarów otrzymali:

  1. Pan dr Tomasz Chłopecki w kategorii Złoty Wykładowca
  2. Pan Sędzia dr Marcin Drabik w kategorii Szwajcarski Zegarek
  3. Pani dr Marta Kłopocka-Jasińska w kategorii Francja Elegancja
  4. Pani dr Anna Supranowicz w kategorii Przyjaciel Studenta
  5. Pan Sędzia dr Tomasz Krawczyk w kategorii Złote usta.

Wszystkim Wykładowcom – zwycięzcom, ale także nominowanym do Oskara serdecznie gratulujemy!

Oczywiście na Balu Prawnika nie mogło zabraknąć naszego tradycyjnego tańca – belgijki. Każda para próbowała szybko zapamiętać zasady tego dynamicznego tańca …. cztery kroki do przodu, potem cztery kroki w tył, odskok, doskok, obrót i zmiana miejsc… Zamierzony efekt został osiągnięty. Atmosfera po wspólnym tańcu jeszcze bardziej rozluźniła się.

Zwieńczeniem wieczoru było ogłoszenie wyników konkursu na Króla i Królową Balu! W tym roku tytuł Króla Balu otrzymał Marcin Jezierski, a Królową została Hanna Gierczak. Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i szampańską zabawę!  Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia do pobrania: TUTAJ