Ogłoszenia

Ogłoszenia

Kolejne nowości w bibliotece i czytelni Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu

Kolejne nowości w bibliotece i czytelni

Głód wiedzy? Apetyt na naukowe ciekawostki? Zapraszamy do biblioteki Wyższej Szkoły Prawa – duża porcja książkowych nowości zaspokoi każdą zachciankę! W zestawie znajdziecie prawdziwe podręcznikowe smakołyki!

Czytaj dalej

książki prawnicze wrocław WSP

Nowości wydawnicze w Bibliotece WSP

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach Biblioteka WSP wzbogaciła swój księgozbiór o nowości wydawnicze, opublikowane w latach 2017-2018. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty, a także do zgłaszania swoich propozycji zakupowych osobiście, telefonicznie 717 188 140 lub mailowo na adres: biblioteka@prawowroclaw.edu.pl

książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSP książki prawnicze wrocław WSPksiążki prawnicze wrocław WSP

IMG

Dni Otwarte Programu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

W dniach 13 i 20 kwietnia 2016 r., w ramach Dni Otwartych, na terenie Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej, przeprowadzono  dwa spotkania informacyjne oraz wykłady powiązane tematycznie, zorganizowane przez Program Edukacyjny Nowoczesne Zarządzanie Biznesem we współpracy z naszą Uczelnią.

We środę, 13 kwietnia 2016 r. tematem przewodnim stoiska informacyjnego i wykładu były ubezpieczenia społeczne p.t. „Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i codziennym życiu każdego człowieka”. Akcję informacyjną i wykład przeprowadziły pracownice I Inspektoratu ZUS przy ul. W. Reymonta  oraz II Inspektoratu ZUS przy ul. Litomskiej we Wrocławiu. Drugie spotkanie informacyjne i wykład dla studentów odbyły się w dniu 20 kwietnia 2016 r., a dotyczyły tematu: „Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm”. Wykład przeprowadził reprezentant Centrum Prawa Bankowego i Informacji, które jest organizatorem Programu Edukacyjnego NZB. Obydwa wykłady przeznaczone były dla studentów stacjonarnych III roku Prawa, w ramach przedmiotu Finansowe i ekonomiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Nad całością czuwały p. Agnieszka Krawczyk, która jest Koordynatorem Regionalnego Programu NZB oraz ze strony naszej Uczelni pracownik biblioteki Barbara Zwolak.

Organizatorzy jak i osoby prowadzące wykłady wyraziły swoje ogromne zadowolenie z zasobu wiedzy i aktywnego uczestnictwa naszych studentów w tych zajęciach, którzy bardzo chętnie i żywo zabierali głos w dyskusjach, zadawali wiele pytań. Cieszymy się również z rosnącego zainteresowania stoiskami informacyjnymi, z których skorzystali nie tylko nasi studenci i pracownicy, ale również osoby odwiedzające w tym czasie naszą Uczelnię.

Już teraz zachęcamy i zapraszamy do korzystania z zasobów informacyjnych tego rodzaju inicjatyw w przyszłości.

Dzień Otwarty Programu Edukacyjnego „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem”

W dniu 14 października 2015 r. w naszej Uczelni miało miejsce spotkanie, zorganizowane przez Program Edukacyjny Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, w ramach współpracy zainicjowanej przez Bibliotekę Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej, a koordynowanej przez P. Agnieszkę Krawczyk ze strony NZB. Tematem przewodnim dnia były ubezpieczenia społeczne. Informacji udzielały osoby reprezentujące Zakład Ubezpieczeń Społecznych z I Inspektoratu przy ul. W. Reymonta we Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zagadnień emerytalno-rentowych od p. Doroty Nowackiej oraz z zagadnień dotyczących działalności gospodarczej od P. Ewy Sikory-Danilewicz.

Wiele osób spośród naszych studentów i odwiedzających w tym czasie naszą Uczelnię skorzystało z tej możliwości, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo dziękujemy za zainteresowanie. W przyszłości w ramach wspomnianej współpracy, Program Edukacyjny NZB zamierza organizować u nas kolejne Dni Otwarte na tematy związane z bankowością i prawem bankowym, biznesem, zarządzaniem, ubezpieczeniami społecznymi. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do odwiedzania stanowisk informacyjnych Programu NZB.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress