Darmowy kurs i egzamin TOLES dla studentów IV i V roku Prawa

Informujemy, że w ramach projektu „WSP 2.0. Kompetencje i rozwój” studenci IV i V roku Prawa w WSP we Wrocławiu (studia stacjonarne i studia niestacjonarne) mogą wziąć udział BEZPŁATNIE w kursie przygotowującym oraz egzaminie TOLES FOUNDATION i TOLES HIGHER.  Egzamin przeznaczony jest dla praktykujących prawników, aplikantów i studentów prawa zainteresowanych zdobyciem certyfikatu, który jest rozpoznawalny w międzynarodowym środowisku prawniczym i stanowi potwierdzenie nabycia praktycznych umiejętności z zakresu Legal English.

Zachęcamy do udziału!

GRUPY I TERMINY:

GRUPA 1 – KURS TOLES FOUNDATION

TERMIN: poniedziałek, godz. 19.00-20.30 online (Teams)

Zajęcia od 6 marca 2023 do 26 czerwca 2023

EGZAMIN – 29 czerwca 2023

GRUPA 2 – KURS TOLES HIGHER

TERMIN: wtorek, godz. 19.00 – 20.30 online (Teams)

Zajęcia od 7 marca 2023 do 27 czerwca 2023

EGZAMIN – 29 czerwca 2023

ZAPISY

Zapisy trwają do 5 marca 2023.  Koordynatorem egzaminu TOLES jest p. Agnieszka Madej, tel. 605 540 698.  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: agnieszka.madej@prawowroclaw.edu.pl

W mailu prosimy zaznaczyć wybrany kurs: TOLES FOUNDATION lub TOLES HIGHER

Zobacz > warunki uczestnictwa

„WSP 2.0. Kompetencje i rozwój”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.