Zapisy na dodatkowe wykłady w języku angielskim 23-25.11.2021r.

Z przykrością informujemy, że zaplanowane na najbliższy tydzień wykłady dr Bourgeta nie odbędą się z przyczyn niezależnych od dra Bourgeta i od Uczelni. O nowych terminach wykładów poinformujemy w najbliższym czasie.

Drodzy Studenci,
serdecznie zapraszamy do udziału w serii wykładów organizowanych przez naszą Uczelnię, a prowadzonych przez Pana Louis Bourguet (dr in spe, Guest Ph.D., at Center for Latin American Studies, University of Bologna). Wykłady prowadzone będą w całości w języku angielskim.

Louis Bourguet-  dr in spe  Wydziału Nauk Prawniczych Uniwersytetu Castilla- La Mancha w Toledo. Wykładowca wizytujący na uniwersytetach w Hiszpanii, Polsce, Meksyku, Kostaryce, Litwie i Węgrzech. Specjalista z dziedziny prawa konstytucyjnego porównawczego, politologii oraz antropologii. Inicjator zmian ustrojowych w stanie Baja California – Meksyk. Laureat licznych programów stypendialnych. Współpracownik Wydziału Prawa Uniwersytetu w Bolonii. Wybrane publikacje: The right to information in Mexico, evolution and civil practice, /w:/ “Participatory democracy with a multilevel perspective”, 2019, Spain, ISBN: 978-84-9045-907-2, pages 179-195; Legitimate restrictions on human rights, /w:/ “Constitutional Justice in Latin America a comparative perspective”, Diaz Revorio Javier, Rebato Peño Maria Elena, 2016, UBIJUS. Spain, ISBN 978-607-9389-59-8, Pages 23-33.

Poniżej przedstawiamy program wykładów:

Osoby chętne do uczestniczenia w wydarzeniu prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres planowanie@prawowroclaw.edu.pl w terminie do dnia 31 października 2021 r.

Uwaga! Limit dostępnych miejsc wynosi 60. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Jednocześnie informujemy, że wykłady dojdą do skutku, gdy zostanie osiągnięta liczba co najmniej 20 zapisanych osób.