Dzień Otwarty Programu Edukacyjnego „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem”

W dniu 14 października 2015 r. w naszej Uczelni miało miejsce spotkanie, zorganizowane przez Program Edukacyjny Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, w ramach współpracy zainicjowanej przez Bibliotekę Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej, a koordynowanej przez P. Agnieszkę Krawczyk ze strony NZB. Tematem przewodnim dnia były ubezpieczenia społeczne. Informacji udzielały osoby reprezentujące Zakład Ubezpieczeń Społecznych z I Inspektoratu przy ul. W. Reymonta we Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zagadnień emerytalno-rentowych od p. Doroty Nowackiej oraz z zagadnień dotyczących działalności gospodarczej od P. Ewy Sikory-Danilewicz.

Wiele osób spośród naszych studentów i odwiedzających w tym czasie naszą Uczelnię skorzystało z tej możliwości, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo dziękujemy za zainteresowanie. W przyszłości w ramach wspomnianej współpracy, Program Edukacyjny NZB zamierza organizować u nas kolejne Dni Otwarte na tematy związane z bankowością i prawem bankowym, biznesem, zarządzaniem, ubezpieczeniami społecznymi. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do odwiedzania stanowisk informacyjnych Programu NZB.