Godziny pracy Biblioteki

Szanowni Studenci!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zbiory Biblioteki WSP udostępniane będą dla studentów, w soboty 6, 13, 20, 27 czerwca oraz w niedzielę 14 czerwca 2020 r. w godz. 9.00-16.00.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w Bibliotece wszystkim jej użytkownikom, wolny dostęp do półek oraz do czytelni zostaje zawieszony do odwołania.

Materiały biblioteczne udostępniane będą przez bibliotekarza po uprzednim złożeniu zamówienia/rezerwacji korzystając z katalogu online KOHA. O realizacji zamówienia/rezerwacji poinformuje email systemowy, wysłany z domeny @prawowroclaw.edu.pl

W razie problemów ze złożeniem zamówienia/rezerwacji poprzez swoje konto biblioteczne, prosimy o kontakt telefoniczny 71 71 88 140 lub emailowy biblioteka@prawowroclaw.edu.pl, korzystając ze swoich emaili uczelnianych.

Opłaty za nieterminowe zwroty materiałów bibliotecznych do 31 października 2020 r. nie będą naliczane, ani pobierane.

Uwaga!

Studenci III roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego i V roku Prawa, składający prace dyplomowe, mogą dokonać zwrotu wypożyczonych materiałów do biblioteki,w dniu złożenia w dziekanacie swojej pracy dyplomowej w wersji drukowanej.Pozostali Studenci posiadający materiały wypożyczone z biblioteki, będą mieli przedłużony termin zwrotu do dnia 10 października 2020 r. W związku z tym nie ma konieczności przynoszenia ich do biblioteki w tym okresie. Prosimy pozostać w domu!