I konferencja z cyklu MAM PRAWO

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej w Polsce wraz z Instytutem Spraw Publicznych i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz partnerami ma zaszczyt zaprosić na pierwszą konferencję z cyklu MAM PRAWO.

Wydarzenie pt. “Imigrant czy obywatel – kim jesteśmy na unijnym rynku pracy?” odbędzie się 17 kwietnia 2015 r., w godzinach 10:00 – 16:00 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118/120. Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać na temat korzyści oraz realnych skutków, jakie niesie ze sobą mobilność w Unii Europejskiej.

Głównymi prelegentami wydarzenia będą: Pani Elżbieta Bieńkowska Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP w Komisji Europejskiej; Pan Władysław Kosiniak-Kamysz – Minister Pracy i Polityki Społecznej; Pan Marcelis Johannes Boereboom – Dyrektor Generalny ds. Pracy w Ministerstwie Spraw Społecznych i Zatrudnienia Królestwa Niderlandów; Pani Jutta Steinruck – Europarlamentarzystka.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz wypełnienia formularza rejestracyjnego na stronie:

www.mam-prawo.eu/rejestracja