KONKURS Studiuj Cyberprzestępczość za darmo!

Studiuj Cyberprzestępczość za darmo

Cyberprzestęczość to zbrodnie XXI wieku. Już nie tylko elektroniczna bankowość musi chronić interesy Klientów przed atakami. Dziś każdego dnia firmy transferują do internetu ogromne ilości danych wrażliwych. Coraz więcej działań jest prowadzonych w chmurze. W sieci znajdują się dane naszych inteligentnych, zarządzanych z komórki domów, aplikacji, systemów telemedycznych czy poczty. Do internetu przenosi się obieg dokumentów, także tych urzędowych, firmowych czy samorządowych.

Elektroniczne dzienniki, dokumentacja medyczna czy biznesowa – to nie tylko wygoda ale też spore zagrożenie. Dziś, przestępczość przenosi się do sieci. To tam współcześni zbrodniarze szukają ofiar, którym mogą zabrać tożsamość, pieniądze czy poufne dane.
By z nimi skutecznie walczyć Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu utworzyła całkiem nową ścieżkę kształcenia. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu z prowadzenia kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne Uczelnia uruchamia w roku akademickim 2019/2020 specjalność Cyberprzestępczość.

To jedyna taka okazja, by uczyć się fachu od najlepszych.

A teraz dodatkowo okazja jakiej jeszcze nie było!

Wspólnie z blogiem Crazy Nauka i serwisem MamStartup Uczelnia przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest czesne za pierwszy rok studiów!
Osoba, która zwycięży będzie zwolniona z opłaty czesnego za studia przez pierwsze dwa semestry, niezależnie czy wybierze studia stacjonarne czy zaoczne.

Zasady oraz regulamin Konkursu dostępne są poniżej