Ogłaszamy nabór do nowego zespołu REDAKCJI BLOGA/VIDEO BLOGA WSP

Studenci w ramach Redakcji będziecie mieć możliwość zaprezentowania swoich talentów twórczych poprzez tworzenie treści na uczelnianego bloga. Treści te będą na bieżąco publikowane na stronie www.

Chcemy połączyć naszego bloga z z video blogiem. W związku z tym zapraszamy również osoby technicznie uzdolnione do naszego zespołu.

Dlaczego warto:

• masz szansę na rozwój swoich umiejętności w zakresie pisania zróżnicowanych, angażujących treści
  • podniesiesz kompetencje copywriterskie poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych
  • będziesz autorem treści publikowanych na stronie internetowej Uczelni

Kogo szukamy:

• redaktora naczelnego

Obowiązki: nadawanie tytułów, nadzór nad sposobem łamania, przestrzeganie terminów oddania materiałów przez członków zespołu, uczestniczenie w planowaniu pracy zespołu, koordynacja pracy całego zespołu

• sekretarza redakcji

Obowiązki: przygotowanie harmonogramu pracy, ustalanie priorytetów pozostałym osobom z zespołu redakcji bloga, kontakt z otoczeniem z zewnątrz, nadzór nad sprawami dot. redakcji bloga

• redaktorów/dziennikarzy

Obowiązki: przygotowywanie tekstów na wcześniej określone tematy, konsultacje i współpraca z redaktorem oraz pozostałymi członkami zespołu

• operatora sprzętu (kamery/aparatu)

Obowiązki: obsługa sprzętu, nagrywanie i obróbka dźwięku, obrazu, montaż nagranych materiałów

• grafika

Obowiązki: obsługa programów graficznych (projektowanie plakatów oraz materiałów na potrzeby bloga)

• fotografa

Obowiązki: fotografowanie ważnych wydarzeń z życia Uczelni

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Zgłoszenie na w/w stanowiska powinno zawierać WASZE portfolio (próbka pracy, która pokazuje konkretną umiejętność np. wykonanie zdjęcia, krótkiego filmiku, sporządzenie tekstu, postu, artykułu etc.). Powołana komisja oceni nadesłane prace i wybierze najlepiej pasujących kandydatów do pracy w REDAKCJI BLOGA/VIDEO BLOGA WSP.

Termin nadsyłania zgłoszeń

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do budowania swojego doświadczenia, warsztatu będąc już na naszej uczelni!