Zapraszamy wszystkich zainteresowanych prawem cywilnym oraz rodzinnym. Nasze spotkania to świetna okazja, aby poszerzyć swoje zainteresowania.

Jak często się widzimy?

1-2 razy w miesiącu

Jak wyglądają nasze spotkania?

Zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się z nami swoim doświadczeniem zawodowym. Spotkania z praktykami są dla nas bardzo ważne, ponieważ poznajemy istotę oraz specyfikę różnych zawodów, które będziemy mogli wykonywać po zakończeniu studiów.

Spotykamy się z wyjątkowymi gośćmi. Wielu z nich to bardzo znane autorytety, jak Sędzia Anna Maria Wesołowska czy Profesor Jan Miodek. Każde spotkanie jest ukierunkowane na pewne zagadnienia, które wcześniej wskazujemy. Zawsze jest możliwość zadawania indywidualnych pytań i poszerzenia wiedzy z tematów, które nas interesują.

Co roku organizujemy certyfikowane warsztaty pisania pism procesowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów. Dodatkowo jesteśmy współorganizatorem Konkursu Krasomówczego oraz konferencji organizowanych przez Uczelnię

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych spotkaniach oraz do zaangażowania się w działalność Koła!