Agnieszka Liskowicz

Przewodnicząca

Jestem studentką 5 roku prawa, w Kole pełnię funkcję przewodniczącej. Interesuję się szeroko pojętym prawem cywilnym i prawem handlowym, w szczególności prawem upadłościowym. Prywatnie interesuję się psychologią, lubię też podróże i dobre kryminały.

Jakub Papla

Wiceprzewodniczący

Jestem studentem 4 roku prawa, w Kole pełnię funkcję wiceprzewodniczącego. Przejawiam zainteresowanie prawem zobowiązań, prawem handlowym oraz prawem podatkowym. Poza prawem interesuję się sportem, marketingiem oraz rozwojem osobistym.

Piotr Michalak

Sekretarz

Jestem studentem 4 roku prawa. Pełnię funkcję sekretarza w Kole Naukowym Pactum. Interesuję się sportem, filozofią, nowymi technologiami oraz polityką. Najbardziej interesującą mnie gałęzią prawa jest prawo handlowe.