Nowe uczelnie partnerskie w programie Erasmus+

Z przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia podpisała dwie nowe umowy w ramach programu Erasmus+

• z uniwersytetem w Salamance (Hiszpania)
  • z uniwersytetem w Lourdes (Belgia).

Universidad de Salamanca

Universidad de Salamanca to najstarszy istniejący uniwersytet w Hiszpanii, którego biblioteka może poszczycić się ogromnym zbiorem ponad 150 000 ksiąg. Dzięki podpisanej umowie w ramach programu Erasmus+ do Salamanki będą mogli wyjechać studenci WSP zarówno z kierunku Prawo jak i Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz pracownicy Uczelni.

Uniwersytet UCLovain

Uniwersytet UCLovain to belgijska publiczna szkoła wyższa o ponad 600-letniej historii zlokalizowana w Louvain-la-Neuve. Dzięki podpisanej umowie będzie możliwa wymiana studentów oraz pracowników kierunku Prawo.

Wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni, którzy są zainteresowani wyjazdem w ramach programu Erasmus + zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowe w zakładce Erasmus+ oraz kontaktu z Koordynatorem programu p. mgr Agnieszką Madej.