idealny student prawa wrocław

NOWY FILM Wyższej Szkoły Prawa! Idealny student Prawa oraz Kryminologii & Kryminalistyki to…

Idealny student Prawa? Istnieje! Podobnie jak perfekcyjny adept specjalności Kryminologia & Kryminalistyka. W najnowszym filmie WSP Wykładowcy uczelni zdradzają, kto może, a nawet powinien, zgłębiać tajniki jednego z dwóch zawodów w Wyższej Szkole Prawa. Obejrzyjcie koniecznie!

Które studia wybrać? Kim zostać w przyszłości? Któż nie zna tych dylematów? Jedni mają je za sobą, krocząc pewnie wymarzoną ścieżką edukacyjną czy zawodową. Drudzy potrzebują inspiracji i eksperckiej porady, by wiedzieć, które drzwi kariery otworzyć, a które zostawić zamknięte.

W swoim najnowszym filmie Wyższa szkoła Prawa we Wrocławiu szuka odpowiedzi na ważne pytanie.

Kto jest idealnym studentem Prawa oraz Kryminologii & Kryminalistyki?

O tym, czy kandydat na studia sprawdzi się w wybranym zawodzie decydują m.in. jego temperament, indywidualne zdolności i pasja oraz…. Jedna szczególnie często wymieniana przez naszych ekspertów cecha charakteru, bez której podejmowanie studiów praktycznie nie ma sensu.

Co to za cecha? By ją poznać, warto zobaczyć nasz film. Wypowiadają się w nim wykładowcy Wyższej Szkoły Prawa – uznani naukowcy oraz doskonali praktycy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu często wiedzą już na początku roku akademickiego, kto wyrośnie na gwiazdę palestry lub służb.

ZOBACZ FILM Idealny Student Prawa oraz Kryminologii & Kryminalistyki

• Autor: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
  • Występują (w kolejności przedstawionej na filmie): sędzia Tomasz Krawczyk, dr Tomasz Chłopecki, adwokat dr Magdalena Kornak, profesor Ryszard Jaworski, adwokat dr Anna Supranowicz, profesor Jerzy Jacyszyn, profesor Krzysztof Wójtowicz
  • Film jest pierwszym z serii wywiadów z Wykładowcami WSP – nowe produkcje już wkrótce!