office

Odbierz login i hasło WSP do Office 365

Zapraszamy Studentów i Wykładowców WSP do zapoznania się z instrukcją obsługi kont Office 365, które uczelnia udostępnia swojej społeczności za darmo. Życzymy udanej pracy i nauki z topowymi aplikacjami Microsoftu!

Warto zacząć od uzyskania dostępu to wydziałowej poczty e-mail, którą otrzyma każdy Student i Wykładowca. O tym, jak uzyskać swój login oraz hasło można przeczytać w tej instrukcji.

Dostępy będą wydawane przez Dziekanat WSP od środowego poranka, tj. 19 września 2018 roku, od godziny 8:00. Na liście aplikacji oprócz Outlooka, związanego z obsługą poczty wydziałowej, znajdują się także wymienione niżej narzędzia:

• Word – Pisz bez obaw, wiedząc, że inteligentna technologia ułatwi Ci pracę, udostępniając sugestie dotyczące pisowni, gramatyki, a nawet stylu pisania. Mając odpowiednie narzędzia na wyciągnięcie ręki, możesz łatwo zastąpić pisanie na papierze funkcjami cyfrowego pisma odręcznego i intuicyjnego edytowania.
  • Excel – Dzięki inteligentnej technologii program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł.
  • PowerPoint – Przekazuj swoje pomysły, korzystając z estetycznych projektów, rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon. Możesz łatwo ożywić swoją prezentację kilkoma kliknięciami.
  • Forms – Korzystając z aplikacji Microsoft Forms, możesz tworzyć badania, testy i ankiety oraz z łatwością przeglądać otrzymane wyniki. Po utworzeniu testu lub formularza możesz zaprosić inne osoby do udzielenia odpowiedzi przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej, nawet na urządzeniach przenośnych.
  • OneDrive – Nie musisz martwić się o utratę plików lub zdjęć, gdy coś stanie się z urządzeniem — są one przechowywane w usłudze OneDrive. Usługa OneDrive jest szyfrowana przy użyciu protokołu SSL.
  • OneNote – Program OneNote to notes cyfrowy, w którym możesz gromadzić i porządkować dowolne informacje na wszystkich swoich urządzeniach. Notuj pomysły, śledź notatki z zajęć i spotkań, twórz wycinki z sieci Web, sporządzaj listy zadań do wykonania oraz rysuj i szkicuj swoje koncepcje.
  • Sway – Twórz niezwykle atrakcyjne biuletyny, prezentacje i dokumentację w kilka minut.
  • Teams – Usługa Teams to kompletne rozwiązanie do obsługi czatów i spotkań online. Hostuj konferencje audio, wideo i w sieci Web oraz rozmawiaj na czacie z dowolnymi osobami wewnątrz lub na zewnątrz organizacji.
  • i wiele innych

Na wszelkie pytania związane z uzyskiwaniem loginów i haseł odpowiada Dziekanat Wyższej Szkoły Prawa.