Płatne staże dla studentów w ramach projektu „WSP 2.0. KOMPETENCJE I ROZWÓJ”

Rozpoczynamy rekrutację na płatne staże dla studentów Wyższej Szkoły Prawa w ramach projektu “WSP 2.0 Kompetencje i Rozwój.”

Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutacja na staże w roku akademickim 2019/20 trwa do 8 marca 2020 roku.

Dokumenty, które należy składać w Dziekanacie do 08.03.2020 roku:

1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYPOBIERZ
  2. Życiorys (CV)

Kto może wziąć udział w rekrutacji?

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych IV roku kierunku Prawo i II roku kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Jak długo trwają staże w ramach projektu?

Staż trwa od 1 do 3 miesięcy, w każdym miesiącu stażysta musi zrealizować minimalnie 120, a maksymalnie 168 godzin stażu. Staż nie może obejmować mniej niż 20 godzin zadań stażowych wykonywanych w tygodniu.

Jaki jest ich cel?

Staże mają na celu ułatwienie wejścia na rynek pracy poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia, uzupełniającego wiedzę pozyskaną na studiach. Zakres przedmiotowy stażu będzie powiązany bezpośrednio z efektami uczenia się na prowadzonych kierunkach studiów.

Staże realizowane w ramach projektu są płatne i współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

DOKUMENTY PROJEKTOWE:

• Regulamin płatnych staży krajowych dla studentów Wyższej Szkoły Prawa w ramach projektu “WSP 2.0. Kompetencje i rozwój” – POBIERZ
  • Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ
  • Dokumenty niezbędne do zaliczenia Stażu – POBIERZ

KONTAKT DO KOORDYNATORA DS. STAŻY:

dr Dorota Kaźmierczak-Pec

mail: staze@prawowroclaw.edu.pl