Pomaga czy przeszkadza? – czyli jasnowidz w śledztwie policyjnym

W dniu 6 listopada w naszej Uczelni odbył się gościnny wykład nt.: „Wykorzystanie i skuteczność niekonwencjonalnej metody śledczej na przykładzie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego”. Wykład przeprowadził Krzysztof Jackowski. Prelegentami byli: Pan Krzysztof Janoszek, który reprezentował Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie oraz Pan Krzysztof Jackowski. Krzysztof Jackowski zajmuje się jasnowidzeniem od ponad 20 lat. Pomagając policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych.  Krzysztof Jackowski zasłużył się głównie ze spraw kryminalnych. Krzysztof Jackowski znany jest również z udziału w Eksperymencie Jasnowidz emitowanym w telewizji Polsat w 2001 roku. Po wykładzie byliśmy świadkami ożywionej dyskusji, gdyż temat bardzo zainteresował studentów różnych uczelni.