Praktyka w Dziale Obsługi Prawnej Wierzytelności

Jesteś studentem / studentką ostatnich lat albo absolwentem/absolwentką studiów prawa lub administracji ? Masz czas i chciałbyś / chciałabyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w znanej oraz prężnie rozwijającej się firmie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś / odpowiedziałaś TAK, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Opis stanowiska

• Sporządzanie i redagowanie projektów pism procesowych, głównie w ramach procesu uzyskiwania klauzuli na następcę prawnego
  • Wprowadzanie korespondencji otrzymanej z sądów
  • Weryfikacja dokumentów charakterystycznych dla obsługiwanych produktów
  • Analiza zagadnień prawnych

• Student/ka Wydziału Prawa lub Administracji
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego oraz procedury cywilnej

• Atrakcyjną praktykę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej Kancelarii Prawnej
  • Możliwość nabycia konkretnych umiejętności, ponieważ chcielibyśmy aby praktykanci byli dla nas realnym wsparciem przez te 3 miesiące praktyki.
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w dużej, międzynarodowej Grupie Kapitałowej KRUK i nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych.

Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoją aplikację! szczegóły oferty