Praktyki u notariusza Wrocław

Praktyki w kancelarii notarialnej – oficjalne podpisanie umowy

Wyższa Szkoła Prawa dziś oficjalnie rozpoczęła współpracę z jedną z wrocławskich kancelarii notarialnych. Akademickie Biuro Karier WSP zaprasza do zapisów studentów chcących poznać praktyczne aspekty pracy notariusza.

Pani Rektor WSP prof. dr hab. Urszula Kalina-Prasznic w imieniu uczelni podpisała dziś umowę z Kancelarią Notarialną Pani Notariusz Małgorzaty Lipskiej-Schydlo. Oficjalne ramy współpracy, opisane w umowie, szczegółowo określają jej zakres i zapewniają wysoką jakość nauce zawodu.

Dla kancelarii Pani Notariusz Małgorzaty Lipskiej-Schydlo to pierwsza tego typu umowa. Tym bardziej cieszy fakt, że oficjalnym partnerem kancelarii została Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu.

Praktyki u notariusza Wrocław

Pani Rektor WSP prof. dr hab. Urszula Kalina-Prasznic oraz Pani Notariusz Małgorzata Lipska-Schydlo podpisały dziś umowę o współpracy w zakresie praktyk zawodowych