Przemówienia w procesach karnych i cywilnych

Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławia serdecznie zaprasza wszystkich studentów prawa, administracji i psychologii sądowej z uczelni publicznych i prywatnych na wykład otwarty „Przemówienia w procesach karnych i cywilnych”, który wygłosi mec. Andrzej Grabiński – Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

Podczas wykładu zostaną poruszone kwestie związane z:

  • konstrukcją przemówienia
  • techniką przemawiania
  • środkami wyrazu i ekspresji jakie powinno się wykorzystywać podczas przemawiania
  • jak sobie radzić ze stresem podczas wystąpień publicznych

i wiele innych kwestii.

Wykład odbędzie się 6 listopada 2013 r. w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu i rozpocznie się o godzinie 14.00.

Mec. Andrzej Grabiński – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1985 r., po ukończeniu aplikacji sądowej, a następnie aplikacji adwokackiej, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Od lat zaangażowany jest w działalność samorządu adwokackiego. Od 1998 r. do 2004 r. zasiadał w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, był także członkiem jej sądu dyscyplinarnego oraz wielokrotnie zasiadał w komisjach egzaminacyjnych. W latach 2004 do 2008 wchodził w skład Naczelnej Rady Adwokackiej, pełnił też funkcję przewodniczącego Komisji Kształcenia Aplikantów Adwokackich przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Wielokrotnie wybierany delegatem Izby Wrocławskiej na Krajowy Zjazd Adwokatury. Od 2004 r. jest członkiem Trybunału Stanu, w którym od 2007 r. pełni funkcję wiceprzewodniczącego. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie spadkowym i prawie rodzinnym. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.agtw.pl

Więcej informacji na temat wykładu znajdą Państwo na stronie: :https://www.facebook.com/events/176439165872715/

Serdecznie zapraszamy !