Specjalista ds. doradztwa zawodowego dołączył do Akademickiego Biura Karier.

Do naszego zespołu w WSP dołączył nowy pracownik.
Pani Magdalena Łukaszewska objęła stanowisko Specjalisty ds. doradztwa zawodowego w Akademickim Biurze Karier (pokój nr 211).

Pani Magdalena posiada ponad 6 letnie doświadczenie w branży edukacyjno – szkoleniowej, jej praca obejmuje obszary tematyczne m.in takie jak : coaching kariery, badanie predyspozycji zawodowych, komunikacja interpersonalna, aktualny rynek pracy. Łączy swoją pracę z pasją, ponieważ, jak mówi: “zainteresowania mają duże odzwierciedlenie w życiu zawodowym”. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie interesuje się psychologią, marketingiem i synergologią. Jej pasją jest również sztuka współczesna, m.in.: pop art. W szczególności docenia fotografię, kino i muzykę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z doradcą zawodowym wszystkich studentów, którzy są zainteresowani:
• szkoleniami
• warsztatami
• poradnictwem indywidualnym, grupowym
• coachingiem kariery
• pracą/praktykami

Pani Magdalena chętnie zdiagnozuje sytuację zawodową, edukacyjną lub pomoże odkryć swój potencjał.