Spotkania z pracodawcami – Służby mundurowe 10.06

Już w piątek 10.06 zapraszamy na drugie spotkanie ze Służbami Mundurowymi. Tym razem poznacie specyfikę pracy, zakres działalności oraz wymogi rekrutacyjne stawiane kandydatom do pracy przez Służbę Celno-Skarbową, Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości, Straż Miejską oraz Żandarmerię Wojskową.

Spotkania ze Służbami Mundurowymi organizowane są przez Wyższą Szkołę Prawa w ramach cyklu spotkań z pracodawcami.

• TERMIN – 10.06.2022 (piątek)
  • MIEJSCE – Wyższa Szkoła Prawa, ul. św. Jadwigi 12, Wrocław, Aula

Podczas spotkań funkcjonariusze opowiedzą o swojej pracy, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć na co dzień. Będziecie mogli również poznać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania związane z pracą w każdej ze służb. Uwaga! Będą również niespodzianki – odwiedzi nas konny patrol Straży Miejskiej!

Harmonogram Spotkań z pracodawcami – Służby Mundurowe 10.06.2022:

• 8:30 – 09:15 – Służba Celno-Skarbowa
  • 09.30 – 11:00 – Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości (Zarząd we Wrocławiu)
  • 11.30 – 13:00 – Straż Miejska Wrocławia
  • 13:15 – 14.00 – Żandarmeria Wojskowa

Zapraszamy serdecznie zarówno studentów Wyższej Szkoły Prawa, jak i kandydatów na studia, szczególnie zainteresowanych kierunkiem Bezpieczeństwo wewnętrzne. Spotkania mają formułę otwartą, nie obowiązują zapisy ani limity uczestników.

Kolejne spotkania z pracodawcami już niebawem!