Spotkania z pracodawcami – Służby mundurowe 3.06

Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda praca w Policji? Marzysz o karierze w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Straży Granicznej? Chcesz poznać wymagania wobec kandydatów, jakie stawia 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej czy Służba Więzienna?

Weź udział w spotkaniach ze Służbami Mundurowymi organizowanych przez Wyższą Szkołę Prawa w ramach cyklu spotkań z pracodawcami.

• TERMIN – 3.06.2022 (piątek)
  • MIEJSCE – Wyższa Szkoła Prawa, ul. św. Jadwigi 12, Wrocław, Aula

Podczas spotkań funkcjonariusze opowiedzą o swojej pracy, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć na co dzień, przedstawią również wymogi rekrutacyjne. Będziecie mogli poznać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania związane z pracą w każdej ze służb. Dodatkowo przewidziane są takie atrakcje jak prezentacja policyjnego wozu opancerzonego oraz robota do wykrywania bomb.

Harmonogram Spotkań z pracodawcami – Służby Mundurowe 03.06.2022:

• 8:30 – 10:00 – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  • 10.15 – 12:00 – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości (Zarząd we Wrocławiu)
  • 12:15 – 13:00 – Służba Więzienna
  • 13:15 – 14.00 – 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej
  • 14:15 – 15.00 – Straż Graniczna

Zapraszamy serdecznie zarówno studentów Wyższej Szkoły Prawa, jak i kandydatów na studia, szczególnie zainteresowanych kierunkiem Bezpieczeństwo wewnętrzne. Spotkania mają formułę otwartą, nie obowiązują zapisy ani limity uczestników.

Kolejne spotkania z pracodawcami już niebawem!