Drodzy Studenci I roku,

przygotowaliśmy dla Was nietypowe spotkanie integracyjne, które pozwoli Wam nie tylko poznać koleżanki i kolegów z roku, ale także ciemniejszą stronę naszego miasta –  zapraszamy na wycieczkę pt. Mroczny Wrocław!

Chcecie poczuć ciarki na plecach i strach powoli wdzierający się do serc? Chcecie poczuć obrzydzenie i niesmak, słysząc historie skrywane dotąd przez mury, ulice i parki miasta? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, musicie wziąć udział w tej wycieczce! Poznacie najsłynniejszą wrocławską zbrodnię z lat 20. XX wieku, nietuzinkowego mordercę i okrutną „sprawiedliwość” z ciemnych mroków średniowiecza.

Zainteresowani? Zarezerwujcie sobie czas w poniedziałek 3 października! Ubierzcie się wygodnie i zabierzcie ze sobą doby humor.

Informacje organizacyjne:

• na wycieczkę może zapisać się każdy student I roku studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych w roku akademickim 22/23 w Wyższej Szkole Prawa
  • wycieczka dla studentów kierunku Prawo rozpocznie się o 13.45 w dniu 03.10
  • wycieczka dla studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne rozpocznie się o 18.30 w dniu 03.10
  • spotykamy się o w/w godzinie przed budynkiem Uczelni (ul. św. Jadwigi 12),
  • wycieczka będzie trwać około 1 – 1,5h
  • wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik po Wrocławiu

Brzmi interesująco?

Uwaga! Limit miejsc na wycieczki został wyczerpany.

• Zapisz się na spotkanie w wybranym terminie ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE!
  • W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z Biurem Rekrutacji WSP.