Spotkanie z ekspertami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

W dniu 14 października 2015 r. w Wyższej Szkole Prawa im. H. Chodkowskiej miało miejsce Spotkanie z ekspertami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z mieszczącego się przy ul. W. Reymonta we Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać zarówno informacje dotyczące zagadnień emerytalno-rentowych, które przekazywała Pani Dorota Nowacka, jak i odpowiedzi na pytania dotyczące zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,  których udzielała Pani Ewa Sikora-Danilewicz. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony Studentów i Pracowników Uczelni.

Dzień Otwarty został zorganizowany przez Bibliotekę Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej we współpracy z Programem Edukacyjnym „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” i jest to pierwsze wydarzenie z cyklu Dni Otwartych proponowanych przez ten Program. Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

nzb - baner - 01 ogolny - 750x100 - 150528 eo