Oferty pracy, staży i praktyk

OFERTY PRACY, STAŻY I PRAKTYK

Z NAMI ŁATWO ZNAJDZIESZ PRACĘ!

Szukasz stażu, podczas którego zdobędziesz doświadczenie i nowe kompetencje zawodowe, lub pracy, w której wykorzystasz wiedzę oraz umiejętności nabyte podczas studiów w WSP? Tutaj znajdziesz aktualne oferty praktyk i staży oraz oferty pracy od firm i instytucji współpracujących z Wyższą Szkołą Prawa lub po prostu poszukujących kandydatów do pracy wśród studentów lub absolwentów kierunków, takich jak Prawo lub Bezpieczeństwo wewnętrzne. 

AKTUALNE OFERTY

Strażnik Działu Ochrony w Służbie Więziennej

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej informuje o rozpoczęciu naboru do Służby Więziennej na stanowisko Strażnik Działu Ochrony w Zakładach Karnych i Aresztach Śledczych na terenie Dolnego Śląska. Nabór trwa do 3 grudnia 2021.

Zobacz ogłoszenie

Asystent sędziego

Prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu na podstawie art. 155 § 2 a ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U.2020.2072 t.j.) oraz Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 14 października 2013 r. w sprawie przeprowadzania konkursu na stanowisko asystenta sędziego (Dz.U. 2013.1228) ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA SĘDZIEGO.

Zobacz ogłoszenie

Operator numerów alarmowych

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów na stanowisko: operator numerów alarmowych w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Centrum Powiadamiania Ratunkowego. 

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Zobacz ogłoszenie