Kariera

Kariera

Biegły sądowy

Paweł Falenta

Paweł Falenta

Wpis na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, styczeń 2015.

Ekspert ds. Współpracy z Organami  Ścigania

Aleksander Gacek

Aleksander Gacek

Od 2008 r. związany ze spółką Nasza  Klasa  i portalem NK.pl.  Od 2012 r. w roli Eksperta ds. Ochrony Informacji. Od 2015 r. Ekspert ds. Współpracy z Organami Ścigania w Dziale Prawnym Grupy Onet-RAS Polska. Od kilku lat zajmuje się przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń dla przedstawicieli polskich organów ścigania, a w tym Policji, Prokuratury, Straży Granicznej, Służby celnej, CBŚP, CBA i ABW. Trener na licznych szkoleniach m.in. z zakresu przetwarzania danych osobowych, ochrony danych medycznych, wywiadu jawnoźródłowego (OSINT), czy też zasad współpracy organów ścigania z dostawcami świadczącymi usługi drogą elektroniczną.

Ekspert ds. Współpracy z Organami ŚciganiaAngelika Gacek

Angelika Gacek

Ekspert ds. Współpracy z Organami Ścigania w Spółce Grupa Onet.pl S.A. Od 2008 roku pracowała w Spółce Nasza Klasa, zajmując się portalem NK.pl, ochroną jego użytkowników, ich danych osobowych i prywatności, w ramach struktury firmy, jak również dbaniem o bezpieczeństwo korzystania z Internetu w Polsce, współpracując z licznymi podmiotami m.in., Komendą Główną Policji, GIODO, Fundacją Dzieci Niczyje, Dyżurnet.pl. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla prokuratorów, policjantów i funkcjonariuszy innych służb z zakresu ochrony danych osobowych i cyberprzestępczości. Prywatnie – pasjonatka prawa, Internetu i nowych technologii.

MediatorJulita Socińska

Julita  Socińska

Zainspirowana studiami prawniczymi oraz zagadnieniem polubownych metod rozwiązywania konfliktów, nasza studentka Julita Socińska postanowiła zgłębić tajniki pracy mediatora. W marcu tego roku postanowiła zapisać się do Szkoły Mediatorów. Ukończyła pierwszy stopień kursu dla mediatorów sądowych. Teraz czeka ją jeszcze kurs specjalistyczny z wybranego rodzaju mediacji, zakończony egzaminem i superwizją. To co prawda początek drogi w zawodzie mediatora, ale najtrudniejszy zawsze jest pierwszy krok, który Julita ma już za sobą.

ŁawnikAgnieszka Szydłowska

Agnieszka Szydłowska

Ławnik Sądu Okręgowego Wydział I Cywilny w Jeleniej Górze, kadencja 2016-2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress