Zarząd Samorządu Studenckiego

ZARZĄD SAMORZĄDU STUDENCKIEGO

Bianka Różnowicz

Bianka Różnowicz

Przewodnicząca

Nazywam się Bianka Różnowicz. W Samorządzie pełnię funkcję Przewodniczącej. Do moich głównych zadań należy m.in. kierowanie pracami Zarządu Samorządu Studenckiego.
Poprzez swoją działalność, chciałabym dumnie reprezentować naszą Uczelnię oraz wspólnie ze Studentami osiągnąć coś wielkiego. Interesuję się prawem niemieckim, nauką języków obcych oraz sportem. Jestem zawsze pozytywnie nastawiona i chętnie pomagam innym.
Moje motto to: „Bądź sobą; wszyscy inni są już zajęci”.

Kacper Fąfara

Kacper Fąfara

Zastępca

Nazywam się Kacper Fąfara i obejmuje funkcję Wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego. Stawiam sobie cele i zadania przez wielu uważanych za niemożliwe do zrealizowania. Jestem bardzo towarzyski i chętny na ewentualne integracje, dobrze odnajduję się w każdej grupie i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Książką, która mnie idealnie opisuje jest „Jak mniej myśleć” Christel Petitcollin. Lubię aktywne spędzanie czasu. Interesuje się turystyką górską i sztukami walki, które trenuje. Moją ulubioną książką jest „Tatuażysta Z Auschwitz” a ulubionym filmem „Hooligans". Moim marzeniem jest zdobyć koronę gór świata. Mam dwa ptaszniki Zosie i Spajdera 🙂

Anna Adamiak

Anna Adamiak

Project Manager

Mam na imię Ania. Jestem osobą pozytywnie nastawioną na pomysły, sugestie oraz chciałabym rozwijać nowe przedsięwzięcia na Uczelni. Ze względu na moją funkcję Projekt Managera będę się z Wami często komunikować, w celu ustalenia szczegółów naszych akcji. Zachęcam do dzielenia się waszymi propozycjami odnośnie ulepszania naszego życia na Uczelni. Jeżeli chodzi o moją pasję, kocham występować na scenie, śpiewając moje ulubione piosenki. Jeżeli również posiadacie takie zainteresowania, to zachęcam do kontaktu, bo razem możemy stworzyć coś naprawdę fajnego.

Marcel Muzeja

Marcel Muzeja

Sekretarz

Nazywam się Marcel Muzeja. Praca w Samorządzie pozwoli mi na zdobycie nowego doświadczenia zawodowego, a jednocześnie na udoskonalenie swoich umiejętności już pozyskanych przy wspieraniu organizacji pozarządowych. Ponadto głęboko wierzę, że umiejętności już zdobyte wesprą uczelnię w dalszym rozwoju inicjowanym przez Samorząd.

Klaudia Bielak

Klaudia Bielak

Skarbnik

Nazywam się Klaudia Bielak. Możecie mnie kojarzyć z korytarzy naszej wspaniałej uczelni, gdzie codziennie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa wew., a konkretnie Kryminologii i Kryminalistyki. Oprócz nauk ścisłych moim hobby od dziecka była piłka ręczna, którą z wielkim zaangażowaniem trenowałam przez większą część mojego życia. Dumnie reprezentowałam m.in UKS Dobroszyce, Handball 28 Wrocław nosząc na barkach obowiązki skrzydłowej.
Jednakże od pewnego czasu moje życie pochłonęła pasja do zgłębiania wiedzy oraz tajników świata kryminalnego. Oprócz tego uwielbiam czytać książki podróżując po zakątkach świata. Na co dzień w życiu cechuje mnie śmiałe podejmowanie decyzji, stanowcza praca w dążeniu do stawionych na nowo celów.

DZIAŁ SOCIAL MEDIA

Julia Tatarczuk

Julia Tatarczuk

specjalista ds. social media

Nazywam się Julia Tatarczuk. Polecane mi zadania wykonuje z zaangażowaniem, najlepiej jak potrafię. Jestem osobą, która lubi nowe doświadczenia, współpracę z innymi ludźmi, chętnie pomagam. Interesuje się fotografią oraz podróżami. Z chęcią uczestniczę w festiwalach muzycznych i różnych ciekawych wydarzeniach- lubię, gdy coś się dzieje, również z przyjemnością spędzę czas przy kawie i dobrej książce. Staram się mieć cele, do których dążę. W tym roku postawiłam sobie za cel m.in. zostanie wolontariuszem Pokojowego Patrolu podczas Polandrock’u. W razie potrzeby chętnie pomogę, odpowiem na pytanie czy porozmawiam.

Martyna Cieplik

Martyna Cieplik

specjalista ds. social media

Nazywam się Martyna Cieplik. Jestem osobą kreatywną oraz otwartą na współpracę z innymi.W samorządzie pełnię funkcje w dziale Social Media. Do moich głównych obowiązków należy uwiecznienie wszystkich wydarzeń odbywających się w murach naszej uczelni i publikowanie ich w mediach społecznościowych. Dzięki aktywnemu prowadzeniu profili społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram, staramy się komunikować i nawiązywać współpracę z wszystkim studentami.