Zarząd Samorządu Studenckiego

Zarząd Samorządu Studenckiego

Kacper Nadolski

Kacper Nadolski

Przewodniczący

Nazywam się Kacper Nadolski i jestem studentem II roku prawa. W Samorządzie Studenckim pełnię funkcję przewodniczącego. Poprzez swoją działalność, chciałbym dumnie reprezentować i promować naszą Uczelnię, oraz scalić społeczność studencką w dobrze funkcjonujący organizm. Moimi zainteresowaniami są sport, polityka oraz podróże, podczas których mogę poznawać nowe kuchnie świata.

Kamila Nowak

Kamila Nowak

Zastępca

Nazywam się Kamila Nowak, znalazłam się na tej uczelni, ponieważ bardzo interesuje mnie prawo. W Samorządzie Studenckim pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego. Mam wiele pomysłów, które chce zrealizować, będąc członkiem samorządu. Poza uczelnią moimi zainteresowaniami są gotowanie i tenis. Lubię również brać udział w akcjach charytatywnych i pomagać innym.

Bianka Różnowicz

Bianka Różnowicz

Sekretarz

Nazywam się Bianka Różnowicz, jestem studentką I roku prawa i w Samorządzie Studenckim pełnię rolę sekretarza. Poza uczelnią uwielbiam tańczyć oraz słuchać jazzu. Prawdziwa ze mnie miłośniczka czekolady, zawsze jestem pozytywnie nastawiona do życia oraz uśmiech nie schodzi mi z twarzy. W razie problemów zawsze pomogę.

Karol Kruczała

Karol Kruczała

Skarbnik

Jestem studentem II roku. W samorządzie studenckim pełnie funkcję skarbnika. Interesuję się sportem, głownie koszykówką, którą trenuję od IV klasy szkoły podstawowej, a inne zainteresowania rozwijam studiując Odnawialne Źródła Energii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Moją pasją są podróże, w szczególności po polskich górach.

Bartosz Czyszczoń

Bartosz Czyszczoń

Project Manager

Jestem studentem III roku prawa studiów stacjonarnych. Interesuję się teatrem od strony sceny, gdzie też od czasu do czasu realizuję się jako aktor. W wolnym czasie lubię czytać kryminały i grać na gitarze oraz harmonijce ustnej. Zgłosiłem się do Samorządu Studenckiego, by zmienić otaczające mnie środowisko, by działać dla lepszego jutra Studentów i Uczelni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress