Zarząd Samorządu Studenckiego

Zarząd Samorządu Studenckiego

Bianka Różnowicz

Bianka Różnowicz

Przewodnicząca

Nazywam się Bianka Różnowicz. W Samorządzie pełnię funkcję Przewodniczącej. Do moich głównych zadań należy m.in. kierowanie pracami Zarządu Samorządu Studenckiego.
Poprzez swoją działalność, chciałabym dumnie reprezentować naszą Uczelnię oraz wspólnie ze Studentami osiągnąć coś wielkiego. Interesuję się prawem niemieckim, nauką języków obcych oraz sportem. Jestem zawsze pozytywnie nastawiona i chętnie pomagam innym.
Moje motto to: „Bądź sobą; wszyscy inni są już zajęci”.

Kacper Fąfara

Kacper Fąfara

Zastępca

Nazywam się Kacper Fąfara i obejmuje funkcję Wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego. Stawiam sobie cele i zadania przez wielu uważanych za niemożliwe do zrealizowania. Jestem bardzo towarzyski i chętny na ewentualne integracje, dobrze odnajduję się w każdej grupie i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Książką, która mnie idealnie opisuje jest „Jak mniej myśleć” Christel Petitcollin. Lubię aktywne spędzanie czasu. Interesuje się turystyką górską i sztukami walki, które trenuje. Moją ulubioną książką jest „Tatuażysta Z Auschwitz” a ulubionym filmem „Hooligans". Moim marzeniem jest zdobyć koronę gór świata. Mam dwa ptaszniki Zosie i Spajdera 🙂

Anna Adamiak

Anna Adamiak

Project Manager

Mam na imię Ania 🙂 Jestem osobą pozytywnie nastawioną na pomysły oraz chciałabym rozwijać nowe przedsięwzięcia na Uczelni. Ze względu na moją funkcję Projekt Managera będę się z Wami często komunikować, w celu ustalenia szczegółów naszych akcji. Zachęcam do dzielenia się waszymi sugestiami odnośnie ulepszania naszego życia na Uczelni. Jeżeli chodzi o moją pasję, z całą pewnością jest to śpiew, tak więc, kto wie - jeżeli będziecie chętni - może podziałamy coś razem w tej kwestii 🙂 Zachęcam do kontaktu!

Marcel Muzeja

Marcel Muzeja

Sekretarz

Nazywam się Marcel Muzeja. Praca w Samorządzie pozwoli mi na zdobycie nowego doświadczenia zawodowego, a jednocześnie na udoskonalenie swoich umiejętności już pozyskanych przy wspieraniu organizacji pozarządowych. Ponadto głęboko wierzę, że umiejętności już zdobyte wesprą uczelnię w dalszym rozwoju inicjowanym przez Samorząd.

Klaudia Bielak

Klaudia Bielak

Skarbnik

Nazywam się Klaudia Bielak. Możecie mnie kojarzyć z korytarzy naszej wspaniałej uczelni, gdzie codziennie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa wew., a konkretnie Kryminologii i Kryminalistyki. Oprócz nauk ścisłych moim hobby od dziecka była piłka ręczna, którą z wielkim zaangażowaniem trenowałam przez większą część mojego życia. Dumnie reprezentowałam m.in UKS Dobroszyce, Handball 28 Wrocław nosząc na barkach obowiązki skrzydłowej.
Jednakże od pewnego czasu moje życie pochłonęła pasja do zgłębiania wiedzy oraz tajników świata kryminalnego. Oprócz tego uwielbiam czytać książki podróżując po zakątkach świata. Na co dzień w życiu cechuje mnie śmiałe podejmowanie decyzji, stanowcza praca w dążeniu do stawionych na nowo celów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress