Zarząd Samorządu Studenckiego

ZARZĄD SAMORZĄDU STUDENCKIEGO

Marcel Muzeja, Przewodniczący Samorządu Studenckiego

Praca w Samorządzie pozwala mi na zdobycie nowego doświadczenia oraz udoskonalenie swoich umiejętności już pozyskanych przy wspieraniu organizacji pozarządowych. Ponadto głęboko wierzę, że umiejętności już zdobyte wesprą uczelnię w dalszym rozwoju inicjowanym przez Samorząd.

Marcela Zagajewska, Wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego

Prócz pełnienia funkcji wiceprzewodniczącej Samorządu Studenckiego, piastuję stanowisko przewodniczącej Koła Nauk Penalnych LIBERUM w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Od początku mojej drogi studenckiej brałam czynny udział w życiu uczelnianym. Byłam i jestem również jedną z inicjatorów wielu zbiórek charytatywnych przeprowadzanych na terenie Uczelni i nie tylko. Jako wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego, staram się być waszym głosem, który pomaga w realizowaniu pomysłów i wizji Studentów.

Sara Siuda, Project Manager

Jako członkini samorządu studenckiego staram się mieć wpływ na atmosferę na Uczelni i wspomagać studentów w rozwiązywaniu małych i dużych problemów. Praca na rzecz społeczności studenckiej to dla mnie nowe doświadczenia oraz możliwość poznania ciekawych ludzi. Jestem nastawiona na działanie, poszukiwanie wspólnych rozwiązań i dialog. Jestem niepoprawną optymistką z dużą energią do działania. Lubię pomagać i zawsze znajdę czas dla drugiej osoby.

Martyna Stefanik, Sekretarz

Jestem wiceprzewodniczącą Koła Nauk Penalnych LIBERUM, w którym zajmuję się pisaniem postów do cyklu „Prawo do odpoczynku”. Praca na rzecz Samorządu Studenckiego to dla mnie nowe doświadczenie, ale także możliwość do samorealizacji. Chętnie angażuję się w działalność Samorządu i realizuję pomysły, które mają na celu promocję naszej uczelni. Poprzez swoje działania staram się mieć wpływ na atmosferę na uczelni oraz wspierać studentów w ich problemach.

Julia Namysł, Skarbnik

Jako członkini Samorządu Studenckiego reprezentuje potrzeby Studentów studiów niestacjonarnych. Jestem też częścią zespołu dbającego o treści na samorządowych social mediach oraz skarbniczką.

DZIAŁ SOCIAL MEDIA

Dominika Gilewska, Specjalista ds. social media

Samorząd Studencki WSP to idealne miejsce dla mnie. Staram się działać w Waszym imieniu i dumnie reprezentować naszą Uczelnię. Jestem pewną siebie, dobrze zorganizowaną osobą i mam doświadczenie w pracy w samorządzie – w liceum byłam przewodniczącą szkoły i klasy. Interesuję się muzyką, ale też nauką języków obcych, rękodziełem, sportem

Wiktoria Sucharska, Specjalista ds. social media

Praca w Samorządzie Studenckim WSP to dla mnie stosunkowo dość nowe przeżycie. Jestem ambitną osobą, więc pomimo braku doświadczenia będę starała się jak najlepiej wypełniać swoje zadania w Samorządzie. Jestem bardzo otwartą osobą i zawsze chętnie pomogę drugiej osobie.