Test of Legal English Skills (TOLES)

Szanowni Państwo z dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu została autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym prestiżowego egzaminu TOLES (Test od Legal English Skills).

TOLES jest to międzynarodowy egzamin sprawdzający znajomość języka prawniczego, opracowany przez instytut Global Legal English – organizację członkowską Międzynarodowego Oddziału Stowarzyszenia Prawników w Anglii i Walii.

Egzamin przeznaczony jest dla praktykujących prawników, aplikantów i studentów prawa zainteresowanych zdobyciem certyfikatu, który jest rozpoznawalny w międzynarodowym środowisku prawniczym i stanowi potwierdzenie nabycia praktycznych umiejętności z zakresu Legal English. Certyfikat TOLES uznawany jest przez wiele firm i stowarzyszeń prawniczych (np. Europejski Bank Centralny, PricewaterhouseCoopers czy Europejski Trybunał Sprawiedliwości) w związku z czym jest pożądanym elementem w każdym CV.

Już od października zapraszamy do udziału w kursie przygotowującym do egzaminu TOLES zarówno studentów naszej Uczelni, jak i inne zainteresowane osoby.

Zapraszamy!

[embeddoc url=”https://www.prawowroclaw.edu.pl/wp-content/uploads/2015/06/egzamin-TOLES.pdf” height=”1200px” download=”all”]