Egzamin TOLES (Test of Legal English Skills) jest międzynarodowym egzaminem sprawdzającym znajomość języka prawniczego. Egzamin ten został opracowany przez instytut Global Legal English – organizację członkowską Międzynarodowego Oddziału Stowarzyszenia Prawników w Anglii i Walii.

Egzamin przeznaczony jest dla praktykujących prawników, aplikantów i studentów prawa zainteresowanych zdobyciem certyfikatu, który jest rozpoznawalny w międzynarodowym środowisku prawniczym i stanowi potwierdzenie nabycia praktycznych umiejętności z zakresu legal English.

Pierwsze spotkanie kursu przygotowującego do egzaminu TOLES Foundation, odbędzie się w dniu 16 października 2019 o godz. 18.30 w siedzibie naszej Uczelni  w sali 201, II piętro.

Na pierwszych zajęciach będą mieli Państwo okazję zapoznania się z formą egzaminu oraz przykładowymi zadaniami.

Przypominamy również, że egzamin TOLES zwalnia z lektoratów i egzaminu z języka angielskiego.

Egzamin oraz kurs przygotowujący do egzaminu TOLES