Webinar Możliwości wrocławskich inkubatorów przedsiębiorczości

Akademickie Biur Karier WSP zaprasza studentów naszej Uczelni na webinar pt. “Możliwości wrocławskich inkubatorów przedsiębiorczości”.

Spotkanie jest przeznaczone szczególnie dla tych, którzy myślą o założeniu własnego biznesu już na studiach
i chcieliby wiedzieć więcej o działalności inkubatorów.

Webinar poprowadzi Pan Dominik Marzec, Dyrektor Działu ds. Wspierania Przedsiębiorczości we Wrocławskim Parku Technologicznym, który przedstawi możliwości wrocławskich inkubatorów przedsiębiorczości.

Gdzie i kiedy?

Data: 15 grudnia 2021, godz. 15:00

Miejsce: platforma zoom

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/86410656549

Czego dowiecie się podczas webinaru?

• Jak Wrocławski Park Technologiczny wspiera wrocławską przedsiębiorczość.
  • Czym są działające w nim inkubatory przedsiębiorczości: IIP SKRZYNIA – Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA oraz DAIP – Dolnośląski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
  • Jakie misje przyświecały ich założeniu oraz na czym polega ich innowacyjność w skali kraju.
  • Jakie możliwości oferują oba inkubatory i jak sami możecie wykorzystać ich potencjał do stworzenia własnego biznesu.
Zapraszamy na spotkanie!