IMG

NOWE ZDJĘCIA Bal Prawnika 2018

W galerii zdjęć wykonanych podczas kwietniowego Balu Prawnika WSP umieściliśmy nowe, niepublikowane wcześniej fotografie. Warto tam zajrzeć!

Bal Prawnika 2016 – tańce

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy już ostatnią część zdjęć z tegorocznego balu prawnika. Jednocześnie zapraszamy do udziału w balu w przyszłym roku.

Bal Prawnika 2016 – wręczenie dyplomów i nominacji

Szanowni Państwo,

podczas balu zostały wręczone dyplomy pracownikom dydaktycznym i  administracyjnym Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej oraz nominacje nowo powołanemu Samorządowi Studenckiemu.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Bal Prawnika 2016 – zdjęcia ze ścianki

Szanowni Państwo,

po długim weekendzie nadszedł czas powspominać wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do zapoznania się z częścią 2 zdjęć z Balu Prawnika 2016, tym razem relacji ze ścianki.

Bal Prawnika 2016 – relacja

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Gościom, Studentom i Absolwentom, którzy brali udział w tegorocznym Balu Prawnika. Cieszymy się, że udało nam się tak licznie zebrać i tak świetnie bawić.

Imprezę otworzył występ naszego bardzo utalentowanego wokalnie Studenta – Pana Łukasz Grabickiego, który zaśpiewał utwór z repertuaru Michaela Bublé pt. „Feeling Good”. Występ oczarował publiczność i został nagrodzony gromkimi brawami.

Tradycyjnie podczas Balu wręczone zostały Akty powołania na członków Zarządu Samorządu Studentów, którego kadencja przypadnie na lata 2016-2018. Studenci przygotowali także niespodziankę dla wszystkich Pracowników Naukowych i Administracyjnych. Samorząd Studentów uhonorował ich pełnymi humoru dyplomami. Kolejnym tajemniczą atrakcją było wspólne wykonanie przez Pracowników i Studentów tańca o nazwie Belgijka.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z wydarzenia.