NOWE ZDJĘCIA Bal Prawnika 2018

W galerii zdjęć wykonanych podczas kwietniowego Balu Prawnika WSP umieściliśmy nowe, niepublikowane wcześniej fotografie. Warto tam zajrzeć!

Czytaj dalej

Bal Prawnika 2016 – tańce

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy już ostatnią część zdjęć z tegorocznego balu prawnika. Jednocześnie zapraszamy do udziału w balu w przyszłym roku.

 

Bal Prawnika 2016 – wręczenie dyplomów i nominacji

Szanowni Państwo,

podczas balu zostały wręczone dyplomy pracownikom dydaktycznym i  administracyjnym Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej oraz nominacje nowo powołanemu Samorządowi Studenckiemu.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Bal Prawnika 2016 – zdjęcia ze ścianki

Szanowni Państwo,

po długim weekendzie nadszedł czas powspominać wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do zapoznania się z częścią 2 zdjęć z Balu Prawnika 2016, tym razem relacji ze ścianki.

 

Bal Prawnika 2016 – relacja

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Gościom, Studentom i Absolwentom, którzy brali udział w tegorocznym Balu Prawnika. Cieszymy się, że udało nam się tak licznie zebrać i tak świetnie bawić.

Imprezę otworzył występ naszego bardzo utalentowanego wokalnie Studenta – Pana Łukasz Grabickiego, który zaśpiewał utwór z repertuaru Michaela Bublé pt. „Feeling Good”. Występ oczarował publiczność i został nagrodzony gromkimi brawami.

Tradycyjnie podczas Balu wręczone zostały Akty powołania na członków Zarządu Samorządu Studentów, którego kadencja przypadnie na lata 2016-2018. Studenci przygotowali także niespodziankę dla wszystkich Pracowników Naukowych i Administracyjnych. Samorząd Studentów uhonorował ich pełnymi humoru dyplomami. Kolejnym tajemniczą atrakcją było wspólne wykonanie przez Pracowników i Studentów tańca o nazwie Belgijka.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z wydarzenia.

Tańce, hulanki, swawole…

Wszystkich uczestników i osoby, które wezmą udział w przyszłorocznym Balu Prawnika zachęcamy do sprawdzenia kolejnej części fotogalerii.

Uroczyste wręczenie Aktów Powołania

Informujemy, że w dniu 17. kwietnia podczas Balu Prawnika odbyło się uroczyste wręczenie aktów powołania dla Studentów zasiadających w Zarządzie Samorządu Studentów, Komisji Stypendialnej, Komisji Dyscyplinarnej oraz Sądzie Koleżeńskim. Akty powołania na poszczególne funkcje wręczała Pani Rektor – Dr Monika Filipowska-Tuthill.

Wszystkim wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności Studentów Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Bal Prawnika już za nami!

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło poinformować, że pierwszy Bal Prawnika w Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej zakończył się wielkim sukcesem. W imieniu Studentów i zaproszonych Gości bardzo serdecznie dziękujemy Zarządowi Samorządu Studentów za zorganizowanie imprezy i liczymy na powtórkę w przyszłym roku.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Bal Prawnika 2015

Szanowni Państwo nadarza się świetna okazja, aby spędzić czas razem.

Serdecznie zachęcamy Wszystkich do wspólnej zabawy podczas Balu Prawnika, która pozwoli nam odejść od kodeksów, egzaminów i cudownej nauki prawa.

Wszystkim nam po długiej sesji należy się trochę zabawy !!! (której z życia studenckiego nie można eliminować) Zapraszamy!

10866107_1531285887136562_6174738597055014521_o