IMG

NOWE ZDJĘCIA Bal Prawnika 2018

W galerii zdjęć wykonanych podczas kwietniowego Balu Prawnika WSP umieściliśmy nowe, niepublikowane wcześniej fotografie. Warto tam zajrzeć!

Czytaj dalej

FOT

Bal Prawnika 2016 – tańce

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy już ostatnią część zdjęć z tegorocznego balu prawnika. Jednocześnie zapraszamy do udziału w balu w przyszłym roku.

 

FOT

Bal Prawnika 2016 – wręczenie dyplomów i nominacji

Szanowni Państwo,

podczas balu zostały wręczone dyplomy pracownikom dydaktycznym i  administracyjnym Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej oraz nominacje nowo powołanemu Samorządowi Studenckiemu.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

FOT

Bal Prawnika 2016 – zdjęcia ze ścianki

Szanowni Państwo,

po długim weekendzie nadszedł czas powspominać wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do zapoznania się z częścią 2 zdjęć z Balu Prawnika 2016, tym razem relacji ze ścianki.

 

FOT

Bal Prawnika 2016 – relacja

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Gościom, Studentom i Absolwentom, którzy brali udział w tegorocznym Balu Prawnika. Cieszymy się, że udało nam się tak licznie zebrać i tak świetnie bawić.

Imprezę otworzył występ naszego bardzo utalentowanego wokalnie Studenta – Pana Łukasz Grabickiego, który zaśpiewał utwór z repertuaru Michaela Bublé pt. „Feeling Good”. Występ oczarował publiczność i został nagrodzony gromkimi brawami.

Tradycyjnie podczas Balu wręczone zostały Akty powołania na członków Zarządu Samorządu Studentów, którego kadencja przypadnie na lata 2016-2018. Studenci przygotowali także niespodziankę dla wszystkich Pracowników Naukowych i Administracyjnych. Samorząd Studentów uhonorował ich pełnymi humoru dyplomami. Kolejnym tajemniczą atrakcją było wspólne wykonanie przez Pracowników i Studentów tańca o nazwie Belgijka.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z wydarzenia.

Tańce, hulanki, swawole…

Wszystkich uczestników i osoby, które wezmą udział w przyszłorocznym Balu Prawnika zachęcamy do sprawdzenia kolejnej części fotogalerii.

Uroczyste wręczenie Aktów Powołania

Informujemy, że w dniu 17. kwietnia podczas Balu Prawnika odbyło się uroczyste wręczenie aktów powołania dla Studentów zasiadających w Zarządzie Samorządu Studentów, Komisji Stypendialnej, Komisji Dyscyplinarnej oraz Sądzie Koleżeńskim. Akty powołania na poszczególne funkcje wręczała Pani Rektor – Dr Monika Filipowska-Tuthill.

Wszystkim wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności Studentów Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

FOT  w

Bal Prawnika już za nami!

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło poinformować, że pierwszy Bal Prawnika w Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej zakończył się wielkim sukcesem. W imieniu Studentów i zaproszonych Gości bardzo serdecznie dziękujemy Zarządowi Samorządu Studentów za zorganizowanie imprezy i liczymy na powtórkę w przyszłym roku.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części galerii zdjęć z tego wydarzenia.

o

Bal Prawnika 2015

Szanowni Państwo nadarza się świetna okazja, aby spędzić czas razem.

Serdecznie zachęcamy Wszystkich do wspólnej zabawy podczas Balu Prawnika, która pozwoli nam odejść od kodeksów, egzaminów i cudownej nauki prawa.

Wszystkim nam po długiej sesji należy się trochę zabawy !!! (której z życia studenckiego nie można eliminować) Zapraszamy!

10866107_1531285887136562_6174738597055014521_o