Maraton integracyjny – relacja

W pierwszym dniu „Maratonu Integracyjnego” Zarząd Samorządu Studentów zorganizował dla wszystkich Studentów naszej Uczelni filmowe popołudnie. 18 Listopada 2015 r. o godzinie 17: 00 studenci zgromadzili się w Auli i obejrzeli świetne prawnicze kino – Dramat sądowy z 1957 r. Film opowiadał o dwunastu przysięgłych, którzy mieli wydać wyrok w procesie o morderstwo. Jeden z nich już na samym początku miał wątpliwości dotyczące winy oskarżonego.

W Auli podczas seansu panowała świetna atmosfera, a zgromadzeni studenci z niecierpliwością czekali na to, jak ostatecznie potoczą się losy oskarżonego. Uczelnia zapewniła wszystkim przybyłym na film pyszny popcorn i Coca- Colę, przez co jeszcze bardziej umiliła wieczór wszystkich zgromadzonym.

19 Listopada 2015 r. – w drugim dniu „Maratonu Integracyjnego” – wszyscy studenci naszej Uczelni mogli przenieść się sprzed ekranu kinowego na parkiet taneczny, gdyż Zarząd Samorządu Studentów zorganizował imprezę studencką w klubie muzycznym „Bezsenność”. W klubie pojawiło się wielu studentów naszej Uczelni, którzy chcieli wziąć  udział w integracji. Była to świetna okazja do zabawy oraz poznania kolegów z innych lat i ze studiów zaocznych.