Juwenalia 2016 -relacja

W dniach 11 – 12 maja br., Zarząd Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej we  Wrocławiu miał przyjemność zorganizować event pt. ,,Juwenalia 2016 r. Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej’’.

Podczas pierwszego dnia wydarzenia z inicjatywy studentów WSP został przygotowany transparent z napisem ,,Wyższa Szkoła Prawa – paragraf to podstawa’’, który uczestniczył w pochodzie majowym studentów Wrocławskich.

Drugiego dnia wydarzenia – 12 maja br.. około godziny 10:00 studenci WSP wyruszyli reprezentować Uczelnie podczas pochodu majowego. W pochodzie wzięło udział około 30 osób. Po powrocie z pochodu majowego, około  godziny 13:30 odbył się grill integracyjny na patio Uczelni WSP. Jednocześnie podczas grillowania odbył się turniej ping-ponga. Studenci wykazali się sportowym zacięciem, jednak wyrównany poziom nie pozwolił wyłonić najlepszego gracza, tym razem wygrali wszyscy .  Zabawa trwała do godziny 16:00.

Juwenalia 2016

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w Juwenaliach 2016! W tym roku Juwenalia przypadają na dzień 11-12 maja.

Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Prawa im. Heleny Chodkowskiej przygotował dla wszystkich studentów naszej Uczelni kilka wydarzeń, w tym wyprawę na Pochód Majowy, grilla oraz turniej ping-ponga.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na plakacie.