UbieraniechoinkiweWrocławiu,WyższaSzkołaPrawa

Ubieranie choinki 2018

Jak uczciliśmy mikołajki? Przy świątecznym drzewku! Było mnóstwo bombek, światełek oraz gorąca czekolada i pierniczki.

choinka

Magia Świętego Mikołaja

Szanowni Państwo,

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc postanowiliśmy trochę świątecznej atmosfery wpuścić w mury naszej Uczelni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która powstała podczas tegorocznych mikołajek.

mikolaj

Mikołajki 2015!

Szanowni Państwo

w imieniu Zarządu Samorządu Studentów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie Mikołajkowej, która odbędzie się 5.12.2015 (sobota) w godzinach 12.00 – 15.00 w budynku Wyższej Szkoły Prawa im. H. Chodkowskiej.

Poniżej znajdziecie Państwo plakat promujący wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

PLAKAT MIKOŁAJKI

Studenckie mikołajki – fotorelacja

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a w Wyższej Szkole Prawa nadal unosi się zapach upieczonych przez Studentów pierniczków. Wszystkim, którzy czynnie uczestniczyli w mikołajkowej krzątaninie i tym, którzy dołączą do naszego świętowania za rok przedstawiamy efekty naszej pracy.

santa

Mikołajki

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów Wyższej Szkoły Prawa do udziału w Mikołajkach organizowanych przez Samorząd Studencki.