Wkręć plastik, bądź fantastic! – relacja z akcji “Nakrętki dla Hospicjum”

Szanowni Państwo,

dnia 27 maja 2016 r., studenci Wyższej Szkoły Prawa  dostarczyli do magazynu znajdującego się w Prokuraturze Okręgowej,  5 kartonów i dwa duże worki nakrętek dla hospicjum.

Wszystkim darczyńcom – w imieniu Hospicjum dla dzieci –  Dziękujemy!  W zeszłym roku została zebrana kwota ok. 160 tyś. złotych.

Jednocześnie informujemy, że akcja „Nakrętki dla Hospicjum” trwa nadal i nakrętki zbieramy dalej!

Pozdrawiamy,

Samorząd Studentów

Wykręć plastik, bądź fantastic!

Drodzy Studenci,
Nowy Rok przyniósł nam kolejne wydarzenie, w które warto się zaangażować!
I tak, dzięki pomocy Samorządu Studenckiego, włączamy się do akcji „Nakrętki dla Hospicjum”. Jest to zbiórka surowców plastikowych, które Fundacja Wrocławskie hospicjum dla dzieci odpłatnie przekazuje firmom zajmującym się recyklingiem. Pozyskane pieniądze są przeznaczane na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

Liczymy na Was! Beczki nie da się przeoczyć 🙂

WP_20160122_002

Szlachetna Paczka – podsumowanie tegorocznej akcji

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że wszystkie tegoroczne podarunki zostały już przekazane naszej potrzebującej Rodzinie. Wspólnymi siłami udało nam się nazbierać tyle artykułów spożywczych i chemicznych, by wypełnić 25 kartonów. Prócz tego zebraliśmy fundusze, które pozwoliły zakupić dla Rodziny lodówkę.

Dziękujemy EWST, którzy byli współorganizatorami akcji oraz każdemu Darczyńcy, który przyczynił się choćby małym groszem do tego, by nasza Paka wywołała uśmiech.

Jesteście Superbohaterami, mamy nadzieję, że w przyszłym roku również pomożecie!

Szlachetna paczka – zbieraj z nami!

Szanowni Państwo,

wspólnie z Ewangelikalną Wyższą Szkołą Teologiczną mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w akcji Szlachetna Paczka. Naszym celem jest zebranie darów dla Rodziny, która potrzebuje wsparcia. Liczymy na Państwa pomoc. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat akcji.

Ponadto zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebook’u – https://www.facebook.com/events/1649292835342443/, gdzie na bieżąco będziemy przekazywać informacje o postępach naszych działań.

Bądźcie z nami Superbohaterami!

Przeczytaj opis rodziny

[embeddoc url=”https://www.prawowroclaw.edu.pl/wp-content/uploads/2015/11/rodzina-DOL-1804-502011.pdf” height=”900px” download=”all”]

paczka3__2_-1

Zbiórka na kocurka

Szanowni Państwo w imieniu Samorządu Studenckiego przypominamy, że nasz ulubieniec – kot Tchibo – czeka na swój świąteczny prezent. Tylko do końca stycznia istnieje możliwość dorzucenia swoich trzech groszy do smakołyków, które planuje zakupić dla niego nasz Samorząd. Serdecznie zapraszamy – puszka na portierni.