Wkręć plastik, bądź fantastic! – relacja z akcji “Nakrętki dla Hospicjum”

Szanowni Państwo,

dnia 27 maja 2016 r., studenci Wyższej Szkoły Prawa  dostarczyli do magazynu znajdującego się w Prokuraturze Okręgowej,  5 kartonów i dwa duże worki nakrętek dla hospicjum.

Wszystkim darczyńcom – w imieniu Hospicjum dla dzieci –  Dziękujemy!  W zeszłym roku została zebrana kwota ok. 160 tyś. złotych.

Jednocześnie informujemy, że akcja „Nakrętki dla Hospicjum” trwa nadal i nakrętki zbieramy dalej!

Pozdrawiamy,

Samorząd Studentów

nakretki logo

Wykręć plastik, bądź fantastic!

Drodzy Studenci,
Nowy Rok przyniósł nam kolejne wydarzenie, w które warto się zaangażować!
I tak, dzięki pomocy Samorządu Studenckiego, włączamy się do akcji „Nakrętki dla Hospicjum”. Jest to zbiórka surowców plastikowych, które Fundacja Wrocławskie hospicjum dla dzieci odpłatnie przekazuje firmom zajmującym się recyklingiem. Pozyskane pieniądze są przeznaczane na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

Liczymy na Was! Beczki nie da się przeoczyć 🙂

WP_20160122_002