XV Powiatowe Targi Edukacyjne w Jaworze

W dniu 24.03.2017 roku w Jaworze na Dolnym Śląsku niedaleko Legnicy już po raz kolejny odbyły się XV Powiatowe Targi Edukacyjne. To wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Starosta Jaworski, który uroczyście,  o godzinie 9.00, otworzył targi, witając przybyłych gości – zarówno wystawców jak i odwiedzających aulę Powiatowego Centrum Kształcenia. Otwarciu towarzyszył także mini recital jednej z absolwentek jaworskich szkół.

Wielu licealistów i gimnazjalistów przyszło aby przyjrzeć się ofercie edukacyjnej z całego regionu.

Młodzi ludzie zainteresowani naszą uczelnią, najczęściej pytali o nowe specjalności. Dużą popularnością cieszyła się Kryminologia i kryminalistyka, następnie Detektywistyka oraz Zarządzanie kryzysowe na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Na naszym – wyróżniającym się granatowymi  barwami uczelni – stoisku młodzież mogła znaleźć nasze foldery oraz gadżety reklamowe – długopisy, notesy oraz profesjonalną informację dotyczącą wszelkich aspektów związanych z naszą uczelnią.

Nasza uczelnia była jednym z wielu wystawców, którzy brali udział w tym wydarzeniu. W tegorocznej edycji targów, udział wzięły m.in.:  uczelnie wyższe z całego Dolnego Śląska , szkoły policealne, liceum ogólnokształcące, Powiatowa Komenda Policji, Urząd Pracy w Jaworze.

Pod względem promocyjnym XV Targi Edukacyjne możemy uznać za udane. Zapraszamy w przyszłym roku.

Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja Wyższa Szkoła Prawa, RekrutacjaWyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja

Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja

Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja

Wyższa Szkoła Prawa, Rekrutacja