Zarząd Koła Nauk Penalnych Liberum

n

Ewa Czajka

Ewa Czajka

Przewodnicząca Koła

Nazywam się Ewa Czajka, obecnie jestem studentką 5 roku prawa w trybie dziennym. Funkcję przewodniczącej Koła Nauk Penalnych „Liberum” pełnię od 3 lat. Jestem osobą kreatywną i otwartą do ludzi. Interesuję się fotografią, podróżami po świecie oraz kulturą innych państw.

Bartosz Czyszczoń

Bartosz Czyszczoń

Zastępca Przewodniczącej Koła

Nazywam się Bartosz Czyszczoń, jestem studentem 5 roku prawa, w Kole działam czynnie od 4 lat. W chwilach wolnych lubię oglądać filmy kina europejskiego i czytać kryminały.

Aleksandra Orzechowska

Aleksandra Orzechowska

Sekretarz Koła

Nazywam się Aleksandra Orzechowska i jestem studentką 5 raku prawa w trybie stacjonarnym. Jako sekretarz w zarządzie Koła Nauk Penalnych Liberum działam już od ponad dwóch lat . W chwilach wolnych od szkoły jeżdżę na longboardzie, czytam książki oraz podróżuję po całym świecie.

Anna Cupiał

Anna Cupiał

Szata graficzna Koła

Nazywam się Anna Cupiał, jestem studentką 5 roku prawa- studiów dziennych. W zarządzie Koła Nauk Penalnych „Liberum” jestem odpowiedzialna za szatę graficzną oraz jego prezentację. Jestem osobą ambitną oraz kreatywną, nie bojącą się nowych wyzwań oraz stawianych przede mną zadań. W wolnych chwilach interesuję się: psychologią, kulturą Azji, antykami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress